ארגמן – סיורים בפראג בניחוח יהודי

חברת ארגמן היא חברה בבעלות צ'כיים עם אזרחות ישראלית, אנו שומרי שבת ודוברי צ'כית ועברית ברמת שפת אם. ההדרכות, הטיולים, והסיורים, נעשים על פי הרוח היהודית, באוירה משפחתית, אישית, ונעימה.

  • רכבים מפוארים ונוחים
  • שירות אישי וחם לכל יהודי באשר הוא
  • טיולים בהתאמה אישית לקבוצות קטנות וגדולות

הטיולים שלנו

טיול בעיר העתיקה עם התמקדות ברובע היהודי

הרובע היהודי הוא מהייחודיים ביותר בעולם כולו. פראג עוד מתקופות שקדמו למלחמת העולם השניה היוותה מוזיאון יהודי רשמי לעם שכמעט ונכחד ונעלם. המוזיאון היהודי בפראג מרכז היסטוריה בת מאות שנים, נבקר במקומות ייחודיים אלה, אשר בשונה מרוב אירופה, שרדו גם את תקופת השואה הארורה. הדרכה מקצועית כוללת היסטוריה וסיפורים אשר יתנו לכם את תמונת העבר המלאה של הקהילה היהודית בפראג ובצ'כיה כולה.

משך הסיור: 3-6 שעות, בהתאם לסיכום אינדבידאולי.

טיולים למחנה הריכוז טרזינשטט (טרזין)

בשונה מכל המחנות הידועים לשמצה, כדוגמת אושוויץ, טרבלינקה ועוד, הסיפור של טרזין הוא שונה ויוצא דופן. הוא מאגד בתוכו טרגדיה עצומה ואת סופה של הקהילה היהודית בצ'כיה ומצד שני גם סיפור גבורה על ההתמודדות שהיתה להנהגה היהודית במחנה. המשטר הנאצי ניצל את המראה החיצוני והרושם הראשוני של העיר טרזין, ובתוספת תעמולה שקרית אך מוצלחת, הוסחה דעתם של הציבור ושל משלחת הצלב האדום. בסיור מקצועי נספר היסטוריה של יהודים בעלי שם, פרופסורים, סופרים, מוזיקאים, שחקני תיאטרון ידועים, ואף רבנים, שחיו באשליה ידועה מראש. דרכם נספר את הטרגדיה הנוראית של הקהילה היהודית.

משך הסיור: 4-7 שעות , בהתאם לסיכום אינדבידאולי.

לפרטים והזמנות – יאיר

טלפון – 420-608-865-936+

לשליחת הודעה בוואטסאפ